Ofis Büro Taşıma

Ofis Büro Taşıma

Ofis Büro Taşıma

İstanbul Nakliyat firması olarak birçok kurum ve özel şirketin ofis büro taşımacılık işlerini yapmış ve başarı sertifikaları almış, kaliteli güvenilir bir nakliyat şirketidir. Ofis büro taşıma hizmeti almaya karar verdiğiniz firmamızı telefon yahut e-mail yoluyla ulaştıktan sonra ücretsiz Ekspertiz elemanımız ofisinizi ziyaret ederek bir taşınma programı hazırlamaktadır. Buradaki eşya tespit amacımız eşyanın taşınma günü bir sorun sıkıntı problem oluşmamasıdır. Doğru Ekipmanların kullanılarak eşyaların nakliyesinin gerçekleşmesi için yapılmaktadır. Ekspertiz elemanının hazırlamış olduğu taşınma raporu ile nakliye hizmetimizin başlangıcı yapılır.

Tüm eşyalar mobilya Vb. Kaliteli malzemeler ile sarılarak kutulara aktarılır. Her eşyaya özel farklı ambalajlama işlemi uygulanmaktadır. Kırılgan eşyalar önce kağıtlara sarılır daha sonra havalı naylon aracılığıyla paketlenir. Daha sonra uygun içi  köpüklü kutulara konularak koruması sağlanmış olur. Montaj ve de-montaj ekiplerimiz gerekli çalışmaları sağladıktan sonra yeni adresimize çıkmak için eşyalar araçlara yüklenir.

Şehir İçi Nakliyat

Eşyalara uygun araç modeli seçilip malzemeler çelik kasalı araçlara yüklenerek yola çıkılır. Yeni adresimize ulaştığımızda yine aynı hassasiyet ile eşyalar yerleştirilip montaj işlemi yapıldıktan sonra teslim edilir. Tüm bu aşamalar garantili ve sigortalı olarak yapılmaktadır. İstanbul nakliyat firması olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Eşyalarınız yola çıkmadan sigortalanır ve size sigorta belgesi teslim edilir. Bu sayede kaliteli nakliyat ve profesyonel nakliyat hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini mutlak suretle karşılarız. Parça eşya taşımacılık, ofis büro taşıma işlerinizi gönül rahatlığı ile firmamıza yaptırabilirsiniz. Evden eve nakliyat başta olmak üzere şehir içi nakliyat firmamız ofis büro nakliye hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul genelinde hizmet sağlayan firmamız ilçe ve il nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda gelişen teknolojiye uyum sağlayan firmamız asansörlü nakliyat ekspertiz gibi bir çok konuda başarılı bir hizmet sağlamaktadır. Şehir içi nakliye grubun da bulunan taşımacılık işlerinizde firmamıza telefonla ulaşarak uygun fiyatlar ile nakliye ve nakliyat taşınma hizmeti alabilirsiniz. İstanbul genelinde şubesi bulunan firmamız Kadıköy nakliyat şubesi başta olmak üzere tüm şubeleriyle aktif hizmet vermektedir. Kadıköy nakliyat şubemiz ile iletişime geçerek istediğiniz kaliteli nakliyat ve taşınma işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ofis Büro Taşıma
Ofis Büro Taşıma