İstanbul Nakliyat Firması

İstanbul Nakliyat Firması

İstanbul Nakliyat Firması

“Şehir içi nakliyat hizmetlerinde İstanbul Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize sigortalı, ambalajlı, kaliteli, profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızı aradığınızda ücretsiz Eksper-imiz evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı inceler. Buradaki amacımız eşya taşıma günü hiçbir problemin aksiliğin oluşmaması, nakliye ve nakliyat hizmetinin koordineli bir şekilde sağlanması bakımından yapılmaktadır. Eşyalarınızı inceleyen Ekspertiz personelimiz, hangi boyutta bir aracın eşyalarınızı taşıyacağı, kaç işçinin görev alacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi, eşya listesi gibi hususları değerlendirerek taşınmanızın programını yapar.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri

Öncelikle ev içindeki tüm ahşap mobilyalar geri montaj aşaması yapılarak taşınmaya hazır hale getirilecektir. Eşyanızın gideceği yerde ise deneyimli profesyonel elemanlarımız geri montaj gören eşyaların monte aşamasını yapacaktır.
Koltuk, kumaş vb. eşyalarınız havalı naylonlar ile sarılıp paketlenip taşınmaya hazır hale getirilecektir. Eşyalarınız yeni adresine ulaştığında sizler sadece mobilyalara, eşyalara yapılan ambalaj malzemelerini (havalı naylon, jelatin, şeffaf sarım plastikleri) sökerek kullanıma hazır hale getirmektesiniz.

Beyaz eşyalarınız bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kurutma makinesi, cam türündeki eşyalarınız ilk olarak kağıtlara sarılır. Sonrasında ise battaniyelere sarılarak taşınmaya hazır bir hale getirilir.  Elbiseleriniz özel askılı elbise dolapları içerisinde taşınır ve hiçbir elbiseniz kırışmadan, toz olmadan zarar görmeden rahatlık ile taşınmaktadır.

Cam türündeki hassas kırılgan eşyalarınız kağıda sarılır, ardından kolilere fıçılara konularak özenli ve düzenli şekilde yerleştirilir. Sonrası için yapmanız gereken tek şey ise sadece eşyanız yeni evinize geldiğinde keyfinize göre dizmek olacaktır.
Elektronik eşyalarınız özenle sarım, paketleme, ambalajı yapıldıktan sonra özel köpüklü karton koliler içerisine yerleştirilir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızı aramadan karar vermeyiniz. Profesyonel sigortalı nakliyat ile bir telefon kadar yakınız. En hesaplı fiyatlar ile kolay ve rahat taşınmanızı sağlıyoruz. Buradan hizmetlerimiz bölümüne bakarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.” Aynı çatı altında bulunan Kadıköy şubemiz olan istanbulfuarnakliyat adresimiz ile de iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat, parça eşya taşıma hizmet veren firmamız profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır. Tüm yurt genelinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayıp müşterilerimize kaliteli nakliyat ve kolay nakliyat imkanları sağlamaktayız.

istanbul nakliyat firması
İstanbul evden eve nakliyat