Evden Eve Nakliye İstanbul

İstanbul Nakliyat

Evden Eve Nakliye İstanbul

Evden Eve Nakliye Taşımacılık ve Transfer hizmetleri en uygun şekilde eşyalarınızı taşımaya devam ediyor. Şimdi asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile daha rahat ve kolay taşınmanızı sağlıyoruz. Büyük yer kaplayan eşyalarınızı, ağır ve taşınması zor olan tüm eşyalarınızı asansörlü taşıma hizmetimiz kapsamında daha rahat taşımaktayız. Yüksek katlara taşınması zor olan beyaz eşyalarınızı, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi zor taşınan eşyalarınızı yüksek katlara taşıyoruz. Çizilme olmadan eşyalarınız zarar görmeden Ulaşması zor olan yüksek katlara asansör sistemimiz ile taşımaktayız. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı İstanbul nakliyat firmamıza teslim ederek taşınmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Nakliyat Neler Yapıyor?

  1. Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın gideceği yeri ve şuan ki yeri incelenip en uygun araç seçim işlemi yapılmakta. Ayrıca taşınacak eşya miktarı ve çeşitliliği değerlendirilip taşınma işlemi esnasında kaç kişi çalışacak, hangi eşya paketleme türü seçilecek, kullanılacak malzemelerin tespiti yapılmaktadır. Montaj ve de-montaj işlemlerinin yapılacağı eşya ve yer tespiti yapılıp kullanılacak araçtan malzemeye kadar yapılacak işlemlerin belirlenmesi yapılarak, daha rahat ve kolay taşınmanız sağlanmış oluyor.
  2. Eşya taşımada kullanılacak araç seçimi ve araç kapasitesi. Eşyalarınıza uygun araç yani evden eve taşınırken eşyalarınızı transfer ettiğimiz araçlarımızın eşya yük miktarına göre seçilmesidir. Kısacası 1 yahut 2 parça eşyanızı büyük kamyon tipi araca değil de bu eşya miktarına uygun daha küçük araçla taşıyoruz. Bu sayede masrafınız en az seviyede tutulup daha cazip ve uygun fiyat avantajı sağlanmış oluyor.
  3. Eşya paketleme ve ambalajlama Eşyalarınıza uygun paketleme seçimi yapılıp korunaklı ve zarar görmemesi adına en uygun seçim yapılmaktadır. Buna örnek olarak, Balonlu naylon, karton kutu yahut koli, köpük koruyucu, bez tipi battaniye, gibi birçok paketleme ve ambalajlama şekillerinin en ideal ve uygun olanı seçilip bu işlemler yapılıyor. Yüklerimiz ve eşyalarımız hiçbir zarar görmeden çizilme yahut ezilme olmaksızın garantili ve güvenli şekilde nakil transfer taşıma işlemleri yapılmış oluyor.
  4. Asansörlü nakliyat Evet, asansörlü nakliyat tipi taşımacılık ile yüksek katlara eşyalarınızı veya yüklerinizi kolayca taşımaktayız. Taşınması zor olan yüklerinizi ulaşılması yüksek katlara kolay ve rahat bir şekilde zarar vermeden taşıma imkânımız var. Bu sayede eşyalar zarar görmüyor evden eve nakliyat işlerimiz kısa zamanda çözümlenip taşınma işlemlerimiz daha kolay ve kısa sürede gerçekleşmiş oluyor.
  5. Uzman ekip profesyonel nakliyat En önemlisi kaliteli bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız işinde usta yani işinin ehli profesyonel bir nakliyat firması olmalıdır. İstanbul nakliyat uzun yıllardır evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık nakliye alanında hizmet veren tecrübeli bir nakliyat firmasıdır. Çalışanları profesyonel ve işinde uzman olup yetenekli ellerde eşyalarınız sorunsuz ve sıkıntısız şekilde sigortalı ve garantili taşınmaktadır. Sizlerde evden eve nakliyat, eşya taşıma, ofis taşıma nakliyat ve nakliye ihtiyaçlarınız olduğunda İstanbul evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. istanbul-nakliyat.com taşınmanın en güvenilir adresi. Sizde İstanbul-nakliyat güvencesi ile taşının. Tüm hizmet ve çalışma alanlarımız hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul nakliyat Hizmetlerimiz kaliteli nakliyat güvenilir firma. Evden eve nakliye İstanbul taşımacılık şirketi sizlere kesintisiz nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
İstanbul Nakliyat
İstanbul nakliyat evden eve taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir